3 me 1 për Kosovën

3 me 1 për Kosovën

Benjamin Kololli shënon golin e tretë për Kosovën dhe të dytin personal për këtë ndeshje.

Goli u shënua në minutën e 81-të me asistimin e Milot Rashicës.

Ndeshja është duke u zhvilluar në kuadër të Ligës së Kombeve në Stadiumin “Fadil Vokrri”.

Ky është takimi i tretë i Ligës së Kombeve, nga dy takimet e para Kosova ka 4 pikë, me një fitore dhe një barazim./21Media