Kosova nga sot do ta ketë pullën postare Dua Lipa

1 min read

Këngëtarja jonë e famshme shprehet e emocionuar dhe falënderuese

Kosova nga sot do ta ketë pullën postare Dua Lipa. Këngëtarja e fammshme tha se ndihet e emocionuar dhe falënderuese për nderin që i është bërë./21Media