Kampioanti fillon nesër

Kampioanti fillon nesër

Për herë të parë Kosova do të organizojë Kampionatin Evropian U-20 për femra (divizioni B) në basketboll.

Kampionati do mbahet në Prishtinë dhe fillon nesër kurse, përfundon më 11 gusht, shkruan rtv21.tv

Kombëtarja jonë ndodhet në grup me Turqinë dhe Rumaninë. /21Media