Kualifikimet për EURO 2020 në futboll

Kualifikimet për EURO 2020 në futboll

Përfaqësuesja e Kosovës, ka mbajtur stërvitjen e fundit, ndërsa çekët kanë arritur në Prishtinë, për ndeshjen e nesërme Kosovë – Çeki. Skuadrat optimiste dhe të gatshme për lojë të mirë dhe për fitore./21Media