Ata po festojnë diçka në Hawaii

Ata po festojnë diçka në Hawaii

Kourtney Kardashian edhe pse e ndarë pushimet e saj është duke i kaluar me ish bashkëshortin dhe tre fëmijët e tyre në Hawaii. Ajo duket se po i shijon tej mase pushimet në rrethin familjar, bashkë me ish-burrin Scott Disick, shkruan DailyMail.

Kourtney dhe Scott ishin të martuar për nëntë vjet, ku sollën në jetë tre fëmijët e quajtur Mason, Penelope dhe Reign. Lidhja e tyre ka përfunduar pothuajse 2 vjet më parë pas skandaleve të Scott.

Edhe pse nuk janë më në lidhje, burime nga “Entertainment Tonight”, zbulojnë se ata kanë shkuar për të festuar diçka në Hawaii si një familje./21Media