Haradinaj do të qëndrojë në fshatin Shipitullë

Haradinaj do të qëndrojë në fshatin Shipitullë

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj sonte në orën 22:00 në vendin Kosova B do ta mbajë një konferencë për medie, kështu njofton zyra e informimit të kryeministrit.

“Kryeministri Ramush Haradinaj mbanë konferencë për media te Mihja sipërfaqësore në fshatin Shipitullë”, thuhet në njoftim

Kujtojmë se sot është arritur marrëveshja ndërmjet kryeministrit Haradinaj dhe banorëve të Shipitullës dhe Hadës./21Media