IPKO Superliga e Kosovës

IPKO Superliga e Kosovës

Janë zhvilluar katër ndeshje të xhiros së 13-të, të IPKO Superligës së Kosovës në futboll , të cilat ka dhënë këto përfundime : LLapi-Drenica 1 me 0 , Feronikeli – Ballkani 0 me 2 , Trepça ’89- Vushtrria 1 me 0 dhe Dukagjini – Prishtina 0 me 0 . Në vazhdim ndjekim kronikën nga kryendeshja Feronikeli – Ballkani dhe Trepca 89 – Vushtrria./21Media