“Dashni bre”

“Dashni bre”

Reperi i famshëm, Eminem së fundmi e ka publikuar albumin e tij “Music To Be Murdered By”, gjithashtu ai publikoi edhe videoklipin e këngës “Darkness”.

Të shumtë kanë ata që i kanë komentuar dhe dëgjuar këngët e këtij albumi e në mesin e tyre është edhe reperja kosovare, Tayna.

Ajo madje reperin e ka quajtuar dashni.  “Dashni bre”, ka shkruar Tayna në Instagram.

Albumi “Music To Be Murdered By” përmban 18 këngë si dhe intro dhe outro që në total zgjasin 64.22 minuta./21Media