Kur kreativiteti s’lë vend për mërzitje

1 min read

Pavarësisht nëse bëhet fjalë për tallje me kolegun tuaj të ri, për të projektuar një statujë të pazakontë ose për të krijuar një ide tatuazhi, kreativiteti dhe zgjuarsia janë aftësi të vlefshme.

Të mendosh jashtë kutisë dhe të kesh ide zbavitëse janë gjithashtu mënyra të shkëlqyera për të luftuar mërzinë në jetën tuaj.

Më poshtë, ju sjellim disa imazhe, të publikuara nga Bright Side, me ç’rast, mund të shihni se krijimtaria e disa njerëzve ka arritur kulmin./21Media