Kaia dëshiron të vishet si Tara

Loading...

Kaia dëshiron të vishet si Tara

Aktorja e mirënjohur, Teuta Krasniqi është shumë e dashur për publikun shqiptar.

Ajo është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku përveç fotografive jeta profesionale, herë pas here ndan me fansat e saj momente nga jeta private.

Së fundmi, ajo ka sjell një imazh të dy vajzave të saj, Tarës dhe Kaias të cilat duken shumë bukur me veshje të njëjta.

“Kur motra e vogël don mu vesh si motra e madhe Tara & Kaia”- ka shkruar Teuta sipër fotos, ku shfaqen dy motrat duke u argëtuar së bashku./21Media