"Piroman" njëri nga hitet e këngëtares

“Piroman” njëri nga hitet e këngëtares

Karrierën e saj e ka filluar shumë heret,që kur ishte 15 vjec.Ajo njihet për stilin e saj të veqantë dhe për guximin e saj. E po kush tjetër mund të jetë kush pos këngëtares nga Shkupi,Altuna Sejdiu apo siç e njohim të gjithë me nofkën Tuna.

Përkundër disa ndryshimeve si në dukje, si në jetën e saj ajo në thelb ka mbetur e njejta, po kaq e përfolur dhe aktuale,shkruan rtv21.tv

Tuna ka sjellur hite si:”Piroman”,”S’ka më diktaturë”,”Kiss, Kiss”,”Hey”,Xhuxh”,”Inati”,”Testamenti”,”Bileta” e të tjera.Por ishte “Piroman” që e bëri të njohur këngëtaren, e që ua rikujtojmë përmes këtij artikulli këtë këngë./21Media