Këngëtarja është në lidhje me Christian Carino që një vit

Këngëtarja është në lidhje me Christian Carino që një vit

Edhe pse për shkak të sëmundjes kronike u detyrua të anulojë turnetë e saja botërore, Lady GaGa vazhdon të jetë e lumtur në jetë.

Ajo është fejuar me Carino (48) vitin e kaluar. Ata ishin njohur para një viti.

Carino është agjent i Hollywoodit, i cili ka punuar për këngëtaren 31-vjeçare.

Para lidhjes me Lady Gaga, Carino ishte në lidhje me aktoren Lauren Cohan.

Mediat shpesh kanë shkruar se Carino është ekspert i Hollywoodit dhe pëlqen shumë femrat e bukura.