Sabri Fejzullahu një gjysh i lumtur dhe i dashur me mbesat

Sabri Fejzullahu një gjysh i lumtur dhe i dashur me mbesat

Familja Fejzullahu është njëra ndër familjet më të famshme shqiptare, kjo pasi që pjesë e saj janë dy artistë të mirënjohur, Sabri e Ermal Fejzullahu.

Përveç projekteve të shumta muzikore edhe jeta personale është temë interesante për adhuruesit e artistëve, shkruan rtv21.tv

Së fundmi Nera gruaja e Sabri Fejzullahu ka publikuar një fotografi të bashkëshortit me mbesën e tyre, vajzën e Ermalit, të cilën e quan “shyhreti i shtëpisë”,

“Gjyshi me shyhretin e shtepis Eren 🍒🍓”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë së publikuar në Instagram./21Media