Artistet që u dukën më bukur

Artistet që u dukën më bukur

Mbrëmë është mbajtur Videos Music Awards, dhe siç mund të paramendohet të gjithë yjet me të famshme të shoëbizit ishin të pranishëm.

Si çdo vit vëmendje kryesore marrin dukjet e yjeve të cilët parakalojnë në qilimin e kuq. Ne ju sjellim disa prej fustaneve më të bukura të natës së mbrëmshme./21Media

Katy Perry

Lizzo

Nicki Minaj

Pink

Demi Lovato