Publikohet videoprojekti i Kushtrim Dobrës

Publikohet videoprojekti i Kushtrim Dobrës

Këngëtari i mirënjohur, Kushtrim Dobra, publikoi këngën e re. “Të urrej” mban titullin kënga, të cilën e shoqëroi me videoklip nga Bug Production.

Ndërsa, për tekstin u përkujdes Petro Xhori dhe për muzikën Irkenc Hyka, transmeton rtv21.tv

Videoprojekti u mirëprit nga fansat e tij, të cilët i lanë komente të shumta./21Media