Interpelanca ndaj kryeministrit Haradinaj

Loading...

Interpelanca ndaj kryeministrit Haradinaj

Me akuza të shumta është karakterizuar debati ndërmjet kryeministrit Ramush Haradinaj dhe deputetëve të Vetëvendosjes, në interpelancën e thirrur nga ky subjekt politik me kryeministrin Haradinaj për luftën kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit./21Media