Dashuria e Gentit për muzikën

Dashuria e Gentit për muzikën

Disa persona e kanë muzikën në zemër, i këtillë është edhe reperi Gent Fatali, i cili në profilin e tij në Instagram ka shpërndarë një fotografi të tij kur ishte shumë i ri, shkruan rtv21.tv.

Në foto reperi shihet me një mikrofon në dorë, dhe me ca valltare të vogla pas. Shumë gjëra kanë ndryshuar nga ajo kohë, por jo edhe dashuria e Gentit për muzikën./21Media

SA JENA T'RI

A post shared by Gent Fatali (@gentfatali) on