Rita pin çaj me një fustan madhështor

Loading...

Rita pin çaj me një fustan madhështor

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është shfaqur mahnitëse me një fustan të kuq.

Në disa fotografi të publikuara në Instagram, ajo shihet thjesht duke pirë kafe, shkruan rtv21.tv

Fotografitë janë realizuar në kryeqytetin e bukur francez, Paris.

“Duke pirë çaj këtë mëngjes dhe duke bërë disa intervista”, ka shkruar ajo në Instagram./21Media