Mustafa Mert Koc është një djalë i ri nga Turqia që po i çmend vajzat shqiptare

Mustafa Mert Koc është një djalë i ri nga Turqia që po i çmend vajzat shqiptare

U bë e famshëm përmes rrjeteve sociale, duke publikuar fotografi dhe video të shumta ku shihet duke interpretuar këngë të ndryshme, ndërsa tani ka siguruar një vend në kinematografinë turke.

Nëse dikur Burak Ozçivit, Kenan İmirzalıoğlu, Tolgahan Sauisman konsideroheshin si aktorët më të bukur të Turqisë, ndërsa tani  Mustafa Mert Koc po ju konkurrencë të madhe.

Shikoni më poshtë disa foto të bukuroshit turk./21Media