Basketbollisti i Përfaqësueses së Kosovës në Basketboll, Gazmend Sinani,  u varros sot pas dite në Prishtinë.

Loading...

Basketbollisti i Përfaqësueses së Kosovës në Basketboll, Gazmend Sinani,  u varros sot pas dite në Prishtinë.

Një aksident trafiku me epilog tragjik ndodhi në Gjakovë, humbi jetën basketbollisti i përfaqësueses së Kosovës Gazmend Sinani.

Në po të njëjtin aksident u lënduan edhe Granit e Fisnik Rugova, Altin Morina dhe fizioterapeuti i reprezentacionit Kujtim Shala./21Media