Selmanaj: Pasqyrat financiare i kanë jashtë përputhjeve të kontabilitetit

Selmanaj: Pasqyrat financiare i kanë jashtë përputhjeve të kontabilitetit

Në një konferencë për media, kryetari i komisionit parlamentar të mbikëqyrjes së financave publike, deputeti i LDK-së, Driton Selmanaj tha se rastet e kompanisë së ujijtjes Drini i Bardhë dhe kompanisë Hidroregjioni jugor, po dëshmojnë për parregullsi të mëdha financiare./21Media