LDK: Negociatat e liderëve me LVV vetëm pas certifikimit të rezultateve

LDK: Negociatat e liderëve me LVV vetëm pas certifikimit të rezultateve

Kryetar i LDK-së Isa Mustafa dhe kandidatja e këtij subjekti për kryeministre Vjosa Osmani kanë qartësuar se takimet e grupeve punuese për harmonizimin e planit qeverisës me LVV-në do të vazhdojnë,  ndërsa negociatat e liderëve pritet të zhvillohen pas certifikimit të rezultateve të zgjedhjeve nga KQZ./21Media