Learta befasohet kaq bukur

Loading...

Learta befasohet kaq bukur

Shën Valentini, është njëra prej festave më të dashura për të gjithë.  Në këtë ditë të veçantë nuk mjafton vetëm shprehja e dashurisë, por edhe shkëmbimi i dhuratave.

Learta, nusja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit ka treguar përmes një fotografie në Instastory, dhuratën që bashkëshorti i saj, Kushtrimi i ka bërë në këtë ditë të veçantë.

Bëhet fjalë për një buqetë me trëndafila të kuq, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, kujtojmë se Learta dhe Kushtrimi janë martuar në vitin 2016-të, ndërsa tani janë prindër të një djalit të cilin e kanë pagëzuar me emrin Matin./21Media