Ditë e veçantë për Leartën dhe Kushtrimin

Ditë e veçantë për Leartën dhe Kushtrimin

Dasma e djalit të Shyhrete Behlulit, ka qenë njëra nga dasmat më të përfolura në mediat rozë, për shkak se dasma e tyre ishte madhështore dhe me tradita.

Që nga dasma, Learta dhe Kushtrimi vazhdimisht janë në fokus të mediave dhe kanë krijuar shumë fansa.

Pikërisht sot çifti festojnë trevjetorin e martesës, me këtë rast, Learta ka qenë ajo e cila ka kujtuar këtë ditë të rëndësishme duke e publikuar njëren prej fotografive të fotosesionit të realizuar për dasmën e tyre.

Përvjetori ynë i tretë”, ka shkruar ajo nën foton të cilës ia bashkëngjiti edhe një emoji në formë zemre.

 

View this post on Instagram

 

Our 3rd Wedding Anniversary ❤️ #kushtrimdhelearta

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

 Nga martesa e tyre, Kushtrimi dhe Learta kanë një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Matin. /21Media