Learta e lumtur pranë më të dashurve të saj

Learta e lumtur pranë më të dashurve të saj

Reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi-Salihu dje festoi ditëlindjen e 26-të. Me rastin e ditës së saj të veçantë, ajo mori urime dhe dhurata të shumta nga njerëzit e saj më të dashur, shkruan rtv21.tv

Urimet, së bashku me imazhe të shumta, këngëtarja i publikoi dje dhe sot në instastory për 188 mijë ndjekësit e saj.

Ndërsa, sonte ajo publikoi edhe një pjesë të koleksionit të fotografive, të bëra me rastin e 26 vjetorit të lindjes. E veshur me fustan të shkurtër, e rregulluar nga koka te këmbët, Learta duket mahnitëse në imazhet e bëra bashkë me familjen e saj.

 

View this post on Instagram

 

Zemra plot ❤️

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

 

View this post on Instagram

 

L O V E @kushtrimsalihu ❤️

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

 

View this post on Instagram

 

B L E S S E D ❤️

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

 

View this post on Instagram

 

WINTER WONDERLAND ❄️ Faleminderit që idenë time e realizuat në mënyren më të bukur! @flowersdecorferizaj @gelato_cakehouse

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

Learta Jakupi është martuar me Kushtrim Salihun në vitin 2016, në një ceremoni madhështore. Nga martesa, çifti ka një djalë, i cili quhet Matin.

Shyhrete Behluli në bashkëpunim me Learta Jakupin më 07 maj kanë publikuar projektin “Për ty Nexhmije”, i cili i është dedikuar ikonës së muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarushës./21Media