Ledina vjen përvëluese

Ledina vjen përvëluese

Këngëtarja Ledina Çelo është rikthyer për pushime në Shqipëri. Së bashku me familjen e saj, ajo po shijon Jalën në këto ditë të nxehta gushti.

Ledina ka publikuar disa fotografi me bikini në Instagram. Ajo vjen përvëluese, ndërsa në fokus vihet trupi i saj sensual dhe kryesisht të pasmet.

Mirëmëngjesi verë 2019, Shqipëria ime”, shkroi Ledina, e cilaështë nënë e dy fëmijëve dhe me një karrierë të gjatë si këngëtare./21Media

 

View this post on Instagram

 

Good morning 🌞 🌊#summer2019 #myalbania

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on


 

View this post on Instagram

 

Girls just wanna have fun! #albania #summer2019

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on