Shokët bëhen bashkë

Shokët bëhen bashkë

Edhe pas sezonës verore duket se bashkëpunime do të jenë në trend edhe në vazhdim.

Kësaj radhe, forcat do t’i bashkojnë dy miq të ngushtë, Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula, shkruan rtv21.tv

Të paktën kështu duket nga një fotografi që së fundmi është publikuar në rrjete sociale, në të cilën shihen dy artistët në studio./21Media