Ledri dhe veshja e tij klasike në fotografi

Ledri dhe veshja e tij klasike në fotografi

Ledri Vula është njëri ndër reperët më të pëlqyer dhe më të dashur për publikun.

Ai njihet si një reper që ka stil unik dhe gjithmonë është në hap me trendet e modës, shkruan rtv21.tv

Por, së fundmi Ledri është shfaqur më ndryshe në një fotografi që së fundmi ka publikuar.

Me një veshje më klasike reperi duket më ndryshe se herave të tjera. Me këtë veshje ai është shfaqur në videoklipin e tij të ri.

Ndryshe, kujtojmë se “TNZ” është kënga e fundit nga Ledri./21Media