Lekë Berisha për të ëmën: Të dua pafundësisht, përjetësisht e përtej

1 min read

Vdekja e producentes dhe regjisores, Vjosa Berisha ka prekur , komunitetin artistik, dashamirësit e artit dhe të gjithë ata që e njohën.

Vjosa la pas vetes një djalë, Lekën. Ai ka reaguar për vdekjen e së ëmës përmes një statusi në rrjetet sociale.

“deri n’përqafimet tona të ardhshme të dua pafundësisht, përjetësisht e përtej, Ota”, ka shkruar Ai në Facebook ku ka publikuar disa fotografi më Vjosën.

Berisha vdiq në moshën 50 vjeçare, pas një beteje me kancerin./21Media