Lenovo S5 do të vijë në ngjyrën e kuqe

Loading...

Lenovo S5 do të vijë në ngjyrën e kuqe

Telefoni i ardhshëm Lenovo S5 do të ketë dizajn metal, ekran fullscreen, dy kamera të pasme dhe Face Unlock.

Modeli i ri do të arrijë më 20 mars dhe do të ketë bateri 6000mAh.

Po ashtu, sugjerohet se Lenovo S5 do të jetë më i mirë se Xiaomi Redmi Note 5, që do të thotë se mund të presim ekran 18:9.

Pajisja po ashtu do të ketë procesor Snapdragon 625, sistem me dy kamera me Portrait Mode dhe 4GB RAM.