Graniti i lumtur duke e mbajtur vajzën

Graniti i lumtur duke e mbajtur vajzën

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe gruaja e tij, Leonita më shtatë tetor u bënë prindër për herë të parë.

Martesa e tyre është bekuar me një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Ayana, shkruan rtv21.tv

Gjatë ditës së sotme në Instastory Leonita publikoi një fotografi të veçantë të Granitit, i cili shihet duke e mbajtur e në duar vajzën e tyre.

“Zemrat e mia” është mbishkrimi që ajo e la mbi këtë imazh të publikuar në Instagram.

Graniti dhe Leonita dashurinë e tyre me martesë e kanë kurorëzuar në vitin 2017./21Media