Leonora është parë shpesh në Hungari muajt e fundit

Leonora është parë shpesh në Hungari muajt e fundit

Këngëtarja Leonora Jakupi, ka zgjedhur që mos të jetë në ndonjë vend ku të shuaj të nxehtit me ujin e detit siç po bëjnë koleget e saja, por të jetë në një vend tërësisht tjetër.

Ajo ka zgjedhur t’i kalojë disa ditë vere afër vëllait të saj, i cili jeton dhe punon në Hungari, shkruan rtv21.tv

Në llogarinë e saj në Instagram, Leonora ka publikuar një fotografi, ku ka pozuar rrugëve të Budapestit./21Media