Leonora Poloska do të ju befasojë

Loading...

Leonora Poloska do të ju befasojë

Ndonëse ka kohë që është larguar nga skena muzikore, Leonora Poloska ende mbetet një ndër artistet e dashura për publikun.

Larg syrit të mediave ajo po jeton e lumtur pranë bashkëshortit të saj Andin Randobravës dhe të bijës Andorës. Poloska është aktive në rrjetet sociale ku publikon momentet e saj më të veçanta, shkruan rtv21.tv.

E ditëve të fundit ajo ka bërë një ndryshim në pamjen e saj. Leonora ka shkurtuar flokët. Edhe e tillë e pa grim ajo duket shumë bukur.

Ditë më parë në media u fol se interpretuesja e hiteve “Fati im nuk ishe ti”, “Do të digjesh” e të tjera do t’i rikthehet muzikës pas sezonës së verës./21Media