Kënga titullohet "Simpatia e shkolles"

Kënga titullohet “Simpatia e shkolles”

Dy këngëtarët e mirënjohur dhe mjaft të pëlqyer nga publiku, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi do të vijnë me bashkëpunim.

Kënga titullohet “Simpatia e shkolles”, e cila do të publikohet këtë të premte, në orën 18:00, shkruan rtv21.tv

Këtë e bëri të ditur sot Leonora përmes një postimi në instagram, ku numëron 246 mijë ndjekës.

Ajo publikoi një imazh tejet të bukur me Sabriun, të cilin e falënderoi shumë për dashurinë dhe mbështetjen.

Për tekstin e këngës “Simpatia e shkolles” është përkujdesur Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin Ardian Kastrati./21Media

 

View this post on Instagram

 

“Simpatia e shkolles” eshte kenga e cila do te publikohet diten e premte ne oren 18:00 me legjenden e muzikes tone @sabrifejzullahu_official Dua sinqerisht dhe pafundesisht te falenderoj Sabrianon per dashurine pozitivitetin dhe motivimin qe ai me jep jo vetem mua por te gjithe kolegeve dhe publikut anekend ! @shpetimdesku per perkushtimin dhe profesionalizmin e pashoq i cili eshte edhe producent i kenges @kreshnikavdiu per kengen dhe tekstin e cila pritet te jetê nder kenget me te degjuara te kesaj kohe , po ashtu #ardiankastratin per orkestrimin. Uroj qe ashtu sic na ka pelqyer neve te gjitheve si ekipe te ju pelqej edhe juve te dashur miq! @sabrifejzullahu_official @shpetimdesku @deskuarta @kreshnikavdiu @festimisufiofficial @arber_bytyqi_mua @kacilleshi @elaa_kosovo @nkosovshow

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on