Sonte ndeshja ndërmjet Kosovës dhe Maltës (20.45)

Sonte ndeshja ndërmjet Kosovës dhe Maltës (20.45)

Stadiumi “Fadil Vokrri” në Prishtinë, sonte do të jetë nikoqir i ndeshjes Kosovë-Maltë, e vlefshme për grupin e tretë të Divizonit D në Ligën e Kombeve./21Media