Djalin e pagëzuan me emrin Roan

Djalin e pagëzuan me emrin Roan

Majlinda Zeka e dashura e reperit të njohur Majk, ka lindur fëmijën e tyre të parë.

Fëmija është djalë dhe e pagëzuan me emrin Roan, shkruan rtv21.tv

Vet Majlinda e ka bërë të ditur lajmin përmes një fotografie të publikuar në Instagram.

Ndonëse një kohë të gjatë çifti u tha se janë ndarë, së fundmi janë parë përsëri në shoqërinë e njëri tjetrit, njëherit edhe Onat e ka pranuar se po e pret me padurim lindjen e dajlit të Majk./21Media