Liverpooli dhe Arsenali kanë bërë gati ofertat për yllin e Lilles

Liverpooli dhe Arsenali kanë bërë gati ofertat për yllin e Lilles

Mediat franceze thonë se 24-vjeçari kërkon të largohet nga ekipi francez këtë verë dhe shumë klube janë të interesuara për të.

Sulmuesi me prejardhje nga Bregu i Fildishtë ka shënuar 23 gola në 41 paraqitje dhe vlera e tij kushton rreth 60 milionë euro.

Interesim për shërbimet e Nicolas Pepe ka shprehur edhe skuadra italiane në Serie A, Inter.