20 vjeçari Broks ka përfunduar në radarin e skuadrës angleze

20 vjeçari Broks ka përfunduar në radarin e skuadrës angleze

Liverpooli është vënë në gjurmët e mesfushorit të talentuar të Sheffield United, David Broks i cili po ashtu po kërkohet nga Evertoni, raporton The Sun.

Broks i cili ka imresionuar të gjithë me paraqitjet e tij në Sheffield dhe ka luajtur me kombëtaren e Anglisë në turneu Toulon më parë këtë vit është ftuar nga kombëtarja e Uellsit për ndeshjet kualifikuese të Kupës së Botës./21Media