Stefan de Vrij ka përfunduar në radarin e Liverpoolit

Stefan de Vrij ka përfunduar në radarin e Liverpoolit

Akuadra angleze, Liverpool janë duke menduar që të transferojnë mbrojtësin e Lazios, Stefan de Vrij verën e ardhshme pasi që dështuan që të transferojnë Virgil van Dijk nga Southamptoni.

De Vrij është në përfundim të kontratës me Lazion dhe ende nuk ka arritur ndonjë marrëveshje për vazhdimin e saj.

Për shërbimet e mbrojtësit janë të interesuara edhe ekipet si, Dortmund, Lazio, Juventus./21Media