Ai po ashtu tha se ka edhe obligime tjera si kryetar

Ai po ashtu tha se ka edhe obligime tjera si kryetar

Komuna e Drenasit ishte sonte qyteti që u vizitua nga ekipi i emisionit “21 Gradë” në RTV 21.

Kryetari i kësaj komune, Ramiz Lladrovci foli për evenimentin “Muaji i Mërgatës”, ku që nga 15 korriku i këtij viti çdo mbrëmje në Drenas mbahet koncert pa pagesë me emra të njohur të estradës, përcjell portali rtv21.tv.

Lladrovci foli edhe për planet e tij private ku tha se sivjet nuk do të shkojë fare në pushim. Ai tha se nuk ka kohë pasi që tani janë dëgjimet publike për buxhetin e komunës dhe po ashtu fushata zgjedhore.

21 Gradë – 14.08.2019

21 Gradë – 14.08.2019

Gepostet von RTV21 Showbiz am Mittwoch, 14. August 2019

Por, Lladrovci tregoi se është edhe në përgatitje të Doktoraturës e edhe kjo gjë po e privon atë nga pushimet./21Media