"Rick Ross", kënga më e re e rep-artistëve

“Rick Ross”, kënga më e re e rep-artistëve

Tre rep-artistët e mirënjohur shqiptarë të labelit PINT, Lluni, Lyrical Son dhe Mc Kresha publikuan këngën e re. Kënga mban titullin “Rick Ross”, transmeton rtv21.tv

Për tekstin u përkujdesën të tre artistët, ndërsa për videoklipin Pinkmoon.

Ky projekt po pritet mirë nga fansat e tyre, mbetet të shihet se sa do të rezultojë i suksesshëm./21Media