Lopez është duke kaluar kohë të mirë me të dashurin e saj të ri

Lopez është duke kaluar kohë të mirë me të dashurin e saj të ri

Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj i ri, Alex Rodriguez kanë darkuar përsëri së bashku në një restaurant mirëpo një detaj interesant është kapur nga ky takim i tyre.

Se sa është duke u kujdesuar Rodriguez për të dashuren e saj shihet edhe në fotot e postuar ku ai shihet duke ia hapur derën të dashurës së tij,para se të hynin në restaurant.

Ky veprim i tij është komentuar shumë pasi që kujdesi ndaj të dashurës së tij shifet të jetë mjaftë i madh.

Aktorja dhe këngëtarja kishte veshur një fustan lëkure, i cili padyshim i nxirrte në pah linjat e saj trupore./21Media