Publikoi një fotografi të veçantë

Publikoi një fotografi të veçantë

Rep-artistja e mirënjohur shqiptare, Loredana Zefi, përjetoi dhimbje të madhe pas vdekjes së babait të saj. Sot, ajo publikoi një fotografi të veçantë nga fëmijëria, me të cilën e kujtoi atë, transmeton rtv21.tv

Babai i rep-artistes vdiq më 30 maj dhe lajmin për vdekjen e tij e kumtuan për fansat Loredana dhe Mozzik./21Media