Kështu duket reperja

Kështu duket reperja

Rep-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi është një ndër personazhet më të pëlqyer edhe të komentuar të showbiz-it.

Loredana në rrjetin social Instagram ndan me ndjekësit e saj, fotografi të ndryshme nga puna dhe përditshmëria e saj.

Reperja së fundmi ka publikuar fotografinë e passaportës.

Ndryshe, Loredana Zefi, ka fituar çmimin “Best Swiss Act” në “MTV Europe Music Awards 2019”.

Albumi i ri i Loredanës me titull “King Lori”, është pritur shumë mirë nga publiku./21Media