"Genick", kënga e re e Loredanës

“Genick”, kënga e re e Loredanës

Rep-artistja e mirënjohur shqiptare, Loredana Zefi, publikoi videoprojektin më të ri muzikor. “Genick” mban titullin kënga e re e Lorit, e cila do të jetë pjesë e albumit të saj më të ri, që do të publikohet së shpejti, transmeton rtv21.tv

Pjesë e albumit do të jenë edhe bashkëpunimet me partnerin e saj, reperin Mozzik, “Eiskalt dhe “Nicht Allein”./21Media