“Dasma”, projekti më i ri i këngëtares

“Dasma”, projekti më i ri i këngëtares

Këngëtarja nuk ka shumë kohë që pati publikuar bashkëpunimin me këngëtarin Ardit Cuni, të titulluar “Dashni”, i cili ka arritur të ketë mbi 400 mijë klikime në youtube.

Ndërsa, ajo tani sapo ka publikuar këngën më të re, me muzikë dhe orkestrim nga Miti Geci derisa tekstin e ka bërë Bica.

Kënga titullohet “Dasma”, dhe vije me shumë ritëm, se a do të pëlqehet nga publiku mbetet të shihet./21Media