A e dini kush është?

A e dini kush është?

Ish- kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana është i martuar me modelen e njohur italiane, Monicën, me të cilën ka një djalë.

Lorik Cana pas pensionimit nga futbolli po kalon më shumë kohë me familjen. Kjo të paktën shihet nga fotografitë që ai i ndanë me njdekësit e tij në rrjete sociale, në të cilat merr komente të shumta.

Kur jemi te fotografitë, pak më parë ish- kapiteni i Kombëtares ka publikuar një fotografi me djalin e tij, së cilës i ka lënë edhe një mbishkrim të veçantë, shkruan rtv21.tv

”Me baby Bosin !!!”, ka shkruar Cana, krahas fotrografisë me djalin, të cilët shihen në ujë.

Ndryshe, Lorik Cana dhe Monica janë prindër të vogëlushit të quajtur Bojken./21Media