Çifti po shijon pushimin

Çifti po shijon pushimin

Ish- kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, po shijon çaste të bukura në Itali, bashkë me gruan e tij. Çifti po sjell imazhe të bukura në Instagram, e si gjithmonë duken mjaft të lumtur afër njëri-tjetrit, shkruan rtv21.tv

Loriku dhe Monica janë martuar në korrik të vitit 2014. Ata janë prindër të një djali që e pagëzuan me emrin Bojken./21Media