Si sirenë në fotosesionin e ri

Si sirenë në fotosesionin e ri

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca e cila tash e një kohë është pjesë edhe e skenës muzikore, po shijon suksesin e këngës së fundit “Yalla Habibi” që e solli në bashkëpunim me këngëtarin australian, Faydee.

Luana vazhdon të jetë ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është çdo ditë e shumë aktive me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Me fotografitë e fundit që ka publikuar, Luana ka rrëmbyer vëmendjes e ndjekësve, shkruan rtv21.tv

Ajo ka pozuar me veshje transparente, duke vënë në pah format trupore.

“Shpirti i sirenës” dhe “Nuk do të ndalem”, janë shkrimet që ka lënë sipër fotografive.

 

View this post on Instagram

 

The soul of a mermaid 🧜‍♀️

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

 

View this post on Instagram

 

I will not be stopped.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

 

View this post on Instagram

 

Here’s my favorite one!.. Like a fairytale 🌴🧜‍♀️

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Ndryshe, kënga “Yalla Habibi”, të cilën Luana  e solli në bashkëpunim me Faydee ka arritur mbi katër milionë klikime në Youtube./21Media