A e keni ditur se kush është

A e keni ditur se kush është

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca arrin që me çdo veprim të tërheq vëmendje.

Edhe kësaj radhe ajo ka arritur që të bëj një gjë të tillë. Në Instagram Story ka publikuar një fotografi ku shihet nëna e saj. Ndërkaq atë e ka quajtur “shefja”, shkran rtv21.tv

Pra e zbuluam se kush qëndron prapa sukseseve të Luanës./21Media